kobiety mocy, intencja, strony internetowe, kobiecy biznes. energia

Poznajmy się!

O mnie

Na co dzień jestem mamą Ali, mieszkam w Krakowie od 10 lat, rozwijam się duchowo i kreatywnie, ćwiczę rytuały tybetańskie, jem wege od 13 lat. Lubię być on-line, ale też kocham obcowanie z naturą, dlatego, gdy tylko aura sprzyja biegam boso, jednak z różową szminką na ustach. 

Fascynuje mnie podróż w głąb siebie samej i odkrywanie dotąd nieznanych mi rejonów. Na blogu dzielę się więc moimi przemyśleniami, odkryciami, codziennymi praktykami. Uczę się pracy z energią, co niezywkle mnie ekscytuje i pociąga. Każdego dnia ćwiczę nastawienie do życia, które mówi, że jestem tutaj po to, by się bawić, a każdy problem to szansa na wzrastanie. Coraz częściej daję sobie prawo do tego, by słuchać głosu intuicji zamiast rozsądku, dzięki czemu podejmuję najlepsze dla siebie decyzje. Trochę gadam z Aniołami, właściwie, to same przybywają, by wspierać moją Rodzinę. Mimo wszystko, jestem mocno uziemiona 🙂

Pracuję z pasją tworząc strony internetowe dla wyjątkowych Kobiet prowadzących własne biznesy. Zarabiam z lekkością i przyjemnością, dzieląc się swoją wiedzą, umiejętnościami, ale i Siłą Serca. Moje biuro znajduje się w moim salonie, gdzie codziennie ok 6.00 rano zaczynam pracę, wcześniej zahaczając o kuchnię (po białą kawę parzuchę z imbirem) i dywan (na ćwiczenia).

Strony, które tworzę to DOMY dla biznesów moich Klientek, które programuję intencjami wykopanymi z najskrytszych zakamarków Dusz.

KOCHAM MOJE PORANKI SAM NA SAM

Bardzo się cieszę się, że tutaj jesteś. Zapraszam Cię z głębi Serca,  byś została dłużej i przyjrzała się mojej wirtualnej przestrzeni bliżej. Może masz ochotę zapisać się na newsletter, byśmy mogły pozostać w kontakcie? Jeśli czujesz temat siostrzeństwa, kobiecej energii, rozwoju duchowego, to z pewnością nie spotykamy się przypadkowo. Jeśli to jednak dla Ciebie odległa planeta, to tym bardziej nasze sotanie ma swój cel. Co Ty na to?

Być może chciałabyś mieć własne miejsce w sieci, takie, które ukochasz. Jeśli masz takie marzenie, pomogę je zrealizować. 

“Jak Dzika Kobieta wpływa na kobiety? Mając ją za sprzymierzeńca, przewodniczkę, wzór, nauczycielkę, patrzymy nie dwojgiem własnych oczu, ale oczami intuicji, która ma ich wiele. Kiedy zdajemy się na intuicję, jesteśmy jak rozgwieżdżona noc: spoglądamy na świat tysiącem oczu.”

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić...

Strona internetowa

Mogę stworzyć dla Ciebie kobiecą, dopasowaą do Twoich potrzeb stronę internetową. Skrojona jak mała czarna! Funkcjonalna, z duszą, przyjazna dla oka, kobieca jak Ty. Zainteresowana?

Praca z energią strony www

Mogę przeprowadzić Cię przez proces dotarcia do głębokich pragnień Twojej Duszy dotyczących Twojego biznesu. Następnie nadać im formę i zaprogramować na przyciąganie idealnych Klientów. Brzmi dobrze?

30-dniowy mentoring 1:1

Stwórz stronę internetową samodzielnie. Wiem, że jesteś Kobietą MOCY i chcesz być niezależna w swoich działaniach. Pomogę Ci w tym. Spotkajmy się w wirtualnej przestrzeni i wyczarujmy coś pięknego, dzięki czemu Twój biznes wskoczy na wyższy level.

Administracja stron

Jestem tutaj po to, byś Ty mogła układać w sobie energię, wprowadzać w życie swoje pomysły, spotykać się z Klientami, pisać wspaniale treści, byś mogła przyciągać do siebie pieniądze zamiast głowić się nad backupem strony internetowej.

A co, gdybyś mogła stworzyć stronę w oparciu o pragnienia Twojej Duszy?

A co, gdybyś mogła stworzyć stronę w oparciu o pragnienia Twojej Duszy?

Close Menu