strony-internetowe-dla-kobiet-healerek-www

Cześć! Mam na imię Lidia.

Pewnego grudniowego dnia, z innego wymiaru za pomocą Medium, przybyła do mnie Babcia z informacją, że moim zadaniem na Ziemi jest “szycie”, że mam czynić dobro za pomocą SŁÓW.

Na początku XX wieku moja Prababcia prowadząc cichy biznes za kurtyną, również “szyła słowami”… Jednak jej intencje nie były dobre i do dziś uparcie przerabia w zaświatach lekcje “bawienia się w sędziego”. 

Ja w XXI wieku również szyję słowami, ale robię to dla dobra kobiet, dla dobra swojego i jak się okazuje – również dla dobra Prababci, bo mogę swoją pracą rozświetlić Jej “szemrane interesy”.

Moja historia nie jest wyjątkowa. Jest taka sama jak wielu Kobiet w tym kraju...

Współuzależnienie emocjonalne, niezaspokojony głód Miłości, problem z pieniędzmi, niskie poczucie własnej wartości, poczucie niespełnienia, pragnienie przyjaźni, wyrzuty sumienia i... szukanie winnych.

W Partnerze, Rodzicach, dzieciństwie, szkole, w losie, W SOBIE.

Byłam jedną z tych Kobiet, które chcą siebie wciąż zmieniać, poprawiać, uzdrawiać, które biorą na swoje barki ciężar transformacji Życia swojego i Bliskich.

Dzisiaj jednak wiem, że JESTEM DOBRA TAKA, JAKA JESTEM. Niczego nie muszę szukać, za niczym biegać, do nikogo się dopasowywać. Wystarczy, że BĘDĘ BLISKO SIEBIE.

Mam Kochająca Rodzinę, pracę, którą uwielbiam, pieniądze płyną do nas lekko, a o moim rozwoju piszę na blogu i fanpage.