Cześć! Mam na imię Lidia.

Jestem jedną z Sióstr, które uczą się w tym życiu Miłości do samej siebie. Równoważę to, co przyziemne z tym, co duchowe. Jestem hybrydą miejskiego życia z miłością do natury. Dusza. Mama Alicji. Partnerka. Wegetarianka. Na co dzień kreatorka stron internetowych dla kobiecych biznesów rozojowych.

W czasie urlopu macierzyńskiego na przełomie 2014/2015 prowadzałam sklep online ze zdrową żywnością i naturalnymi suplementami diety. Jednocześnie zaczęłam pisać blog o optymistycznym patrzeniu na Życie. Nie mając budżetu na zlecanie pracy nad moimi stronami, wzięłam sprawy w swoje ręce i postanowiłam, że nauczę się WordPressa.

Nie miałam zielonego pojęcia o tym, czym są wtyczki, theme buildery, a nawet nie rozumiałam skrótu CMS…  Początkowo nic mi nie wychodziło…

Ale nie poddawałam się. Moje strony przechodziły regularnie kompletne zmiany wyglądu i funkcji.

Byłam uparta. Nie odpuszczałam. Szukałam rozwiązań.

Krok po kroku, poszerzając swoją wiedzę, nabierając doświadczenia, odhaczając mnóstwo errorów, dotarłam do DZIŚ. Dziś, w którym strona internetowa jest dla mnie jak czysta kartka papieru, na której można wymalować energię Jej właścicielki.

Na przestrzeni lat, wraz z nabywaniem nowych umiejętności, pracowałam nad własnym rozwojem osobistym. Przekodowałam wiele przekonań, poznałam mnóstwo terapeutycznych metod, rozwinęłam kontakt z własną intuicją i doszłam do własnych odkryć, którymi dzielę się we wpisach blogowych.