Cześć! Mam na imię Lidia.

Jestem prawdopodobnie jedyną Kobietą w tym kraju, która tworzy strony internetowe dla Healerek, pisze o rozwoju osobistym i słucha rapu. Czasem robię to wszystko jednocześnie…

W czasie urlopu macierzyńskiego na przełomie 2014/2015 prowadzałam sklep online ze zdrową żywnością i naturalnymi suplementami diety. Jednocześnie zaczęłam pisać blog o optymistycznym patrzeniu na Życie. Nie mając budżetu na zlecanie pracy nad moimi stronami, wzięłam sprawy w swoje ręce i postanowiłam, że nauczę się WordPressa.

Nie miałam zielonego pojęcia o tym, czym są wtyczki, theme buildery, a nawet nie rozumiałam skrótu CMS…  Początkowo nic mi nie wychodziło…

Ale nie poddawałam się. Moje strony przechodziły regularnie kompletne zmiany wyglądu i funkcji.

Byłam uparta. Nie odpuszczałam. Szukałam rozwiązań.

Krok po kroku, poszerzając swoją wiedzę, nabierając doświadczenia, odhaczając mnóstwo errorów, dotarłam do DZIŚ. Dziś, w którym strona internetowa jest dla mnie jak czysta kartka papieru, na której można wymalować energię Jej właścicielki.

Na przestrzeni lat, wraz z nabywaniem nowych umiejętności, pracowałam nad własnym rozwojem osobistym. Przekodowałam wiele przekonań, poznałam mnóstwo terapeutycznych metod, rozwinęłam kontakt z własną intuicją i doszłam do własnych odkryć, którymi dzielę się we wpisach blogowych. 

Dziś pomagam Kobietom o magicznych mocach dzielić się nimi ze światem.

Wspieram Kobiety z branży duchowości (Coachki, Mentorki, Specki od przekonań, Uzdrowicielki, Joginki, Rękodzielniczki i inne Czarodziejki) w tworzeniu dla nich pięknych, funkcjonalnych i co, najważniejsze - przepełnionych Ich energią STRON INTERNETOWYCH. Współpraca ze mną to dla moich Klientek podróż w głąb siebie, w fundamenty swoich biznesów, w wartości, intencje. Podróż samopoznania.