Poznajmy się

"Jeśli tworzę z Serca, wszystko działa.
Jeżeli z głowy, praktycznie nic."

Cześć, mam na imię Lidia.

Na co dzień jestem mamą Ali, mieszkam w Krakowie od 10 lat, rozwijam się duchowo i kreatywnie, ćwiczę rytuały tybetańskie, jem wege od 13 lat. Lubię być on-line, ale też kocham obcowanie z naturą, dlatego, gdy tylko aura sprzyja biegam boso, jednak z różową szminką na ustach. 

Fascynuje mnie podróż w głąb siebie samej i odkrywanie dotąd nieznanych mi rejonów. Na blogu dzielę się więc moimi przemyśleniami, odkryciami, codziennymi praktykami. Uczę się pracy z energią, co niezywkle mnie ekscytuje i pociąga. Każdego dnia ćwiczę nastawienie do życia, które mówi, że jestem tutaj po to, by się bawić, a każdy problem to szansa na wzrastanie. Coraz częściej daję sobie prawo do tego, by słuchać głosu intuicji zamiast rozsądku, dzięki czemu podejmuję najlepsze dla siebie decyzje. Trochę gadam z Aniołami, właściwie, to same przybywają, by wspierać mnie i Alicję. Mimo wszystko, jestem mocno uziemiona 🙂

Pracuję z pasją tworząc wirtualne DOMY (strony internetowe) dla wyjątkowych Kobiet prowadzących własne biznesy, Kobiet Mocy. Zarabiam z lekkością i przyjemnością, dzieląc się swoją wiedzą, umiejętnościami, ale i Siłą Serca. Moje biuro znajduje się w moim salonie, gdzie codziennie ok 6.00 rano zaczynam pracę, wcześniej zahaczając o kuchnię (po białą kawę parzuchę z imbirem) i dywan (na ćwiczenia). Współtworzę team Petard Kasia Butryn Polska jako Content Assistant.

Bardzo się cieszę się, że tutaj jesteś. Zapraszam Cię z głębi Serca,  byś została dłużej i przyjrzała się mojej wirtualnej przestrzeni bliżej.

Zapraszam Cię do zapisu na moje listy na wagę złota, które poobno niektóre Kobiety drukują 🙂

Jeśli Twoim marzeniem jest stworzenie strony www, która będzie wyrażała Ciebie i Twoją energię, pomogę je zrealizować. 

"Jak Dzika Kobieta wpływa na kobiety? Mając ją za sprzymierzeńca, przewodniczkę, wzór, nauczycielkę, patrzymy nie dwojgiem własnych oczu, ale oczami intuicji, która ma ich wiele. Kiedy zdajemy się na intuicję, jesteśmy jak rozgwieżdżona noc: spoglądamy na świat tysiącem oczu."

Jeśli wzywa Cię współpraca ze mną, może czujesz teraz coś w ciele, masz pytania, chcesz poznać mnie bliżej, napisz!

LISTY NA WAGĘ ZŁOTA

wywracamy do góry nogami przekonania na temat stron internetowych, marketingu i biznesu on-line

Dowiedz się, dlaczego Kobiety drukują moje listy…