Poznajmy się!

O mnie

Na co dzień jestem mamą 3-letniej Ali, mieszkam w ukochanym Krakowie od 10 lat, rozwijam się duchowo i kreatywnie, ćwiczę rytuały tybetańskie, jem wege od 13 lat. Lubię być on-line, ale też kocham obcowanie z naturą, dlatego na blogu i w newsletterze piszę o tym, jak żyć w równowadze – być tu i teraz z jednocześnie dobrze wypełnionym planerem. Zarabiam tworząc strony internetowe, dzięki czemu praca daje mi niesamowitą frajdę. Moje biuro znajduje się w moim salonie, gdzie codziennie ok 6.00 rano zaczynam pracę, wcześniej zahaczając o kuchnię (po kawę) i dywan (na ćwiczenia). Kocham moje poranki sam na sam.

Pasja do kreacji stron nie trwa jednak od zawsze. Ja i WordPress. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, a raczej małżeństwo z rozsądku. Dziś pracując w WordPressie tracę kompletnie poczucie czasu, uwielbiam to robić i wkładam w to całe serce.

6-7 lat temu razem z koleżanką założyłam sklep stacjonarny ze zdrową żywnością. Z czasem powstał również blog i sklep internetowy. Jako, że moja wspólniczka była i jest do tej pory grafikiem, to jej działką była obsługa techniczna naszych stron. Ja z kolei zajmowałam się dostarczaniem treści, gdyż pisanie było moją pasją od dziecka. Gdy zakończyłyśmy współpracę, sytuacja wymagała ode mnie nabycia nowych umiejętności: obsługi WordPressa oraz tworzenia drobnych grafik na potrzeby sklepu.

Jednocześnie, będąc na urlopie macierzyńskim, zapragnęłam założyć blog zmieniający nastawienie Kobiet do świata na bardziej pozytywny. Kupiłam domenę, hosting, zainstalowałam WP i krok po kroku założyłam własną stronę. W tym czasie nie wiedziałam praktycznie nic o tworzeniu stron. 

Tak pokochałam WordPressa.

Nauczyłam się wszystkiego sama metodą prób i błędów. Przetestowałam dziesiątki bezpłatnych motywów, wtyczek, page builderów. Po drodze odkrywałam tajniki marketingu internetowego, social mediów, samodzielnego pozycjonowania stron, tworzenia wartościowych artykułów. 

Dzisiaj jestem gotowa na to, by dzielić się z innymi Kobietami moimi doświadczeniami, wiedzą i umiejętnościami. A co dla mnie najważniejsze – kreować piękne miejsca w sieci dla ich biznesów. Jestem perfekcjonistką, strony dopieszczam, dbam o detale. Lubię ładne, estetyczne rzeczy. Na stronach uwielbiam minimalizm z kolorowym akcentem. Kreując nową stronę wcielam się nie tylko w rolę twórcy, ale i w rolę czytelnika, wczuwając się w jego potrzeby.

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić

STRONA WWW

Mogę stworzyć dla Ciebie stronę internetową, taką jaką chcesz, o jakiej marzysz, dopasowaną do Ciebie i do Twojej branży.

COPYWRITING

Mogę pomóc Ci w stworzeniu wartościowych tekstów na Twoją stronę, napisać dla Ciebie artykuły lub wpisy blogowe.

Mogę zaopiekować się Twoją stroną technicznie. Zadbać o aktualizacje, backupy, drobne zmiany, dodawanie wpisów.