freelancing, lidiajekielek.pl, strona internetowa, agencja kreatywna, samodyscyplina, blog, jak założyć blog na wordpressie, copywriting

STRONA WWW

Stworzę dla Ciebie stronę internetową, którą pokochasz!

“Jeśli tworzę z serca, wszystko działa. Jeżeli z głowy, praktycznie nic.”

Marzysz o własnej stronie internetowej, która będzie idealnie komponowała się z... Tobą?

Chcesz, by była kobieca, ale dopasowana do branży, funkcjonalna, ale elegancka, skrojona na miarę jak mała czarna? Chcesz ją pokochać, pracować na niej z pasją i z dumą prezentować ją Klientom? Ma być Taka jak Ty?

Wiem, jak tego dokonać! I pomogę Ci zrealizować to marzenie!

strona internetowa, wordpress, jak założyć bloga, sklep internetowy

Siostrzeńska atmosfera

strona internetowa, wordpress, jak założyć bloga, sklep internetowy

Kreacja intuicyjna,
od serca

strona internetowa, wordpress, jak założyć bloga, sklep internetowy

Wspaniała komunikacja

Wspieram kobiece biznesy w pierwszych krokach on-line tworząc dla nich piękne miejsca w sieci. Uczę obsługi WordPressa, dzielę się wiedzą z zakresu e-marketingu oraz SEO, generowania ruchu na stronie, źródeł wiedzy, z których warto korzystać, grup na facebooku, w których nie może Cię zabraknąć. Czuwam nad bezpieczeństwem, aktualizacjami i backupami stron. Oferuję miejsce na swoim hostingu.

Mogę stworzyć dla Ciebie: stronę WWW, stronę-wizytówkę dla firmy, bloga, sklep internetowy, wirtualne CV, stronę ślubną, landing page do sprzedaży produktu/usługi/reklamy akcji.

Potrzebujesz innej wersji WWW? Umówmy się na pogaduchy na jej temat!

Zajmuję się tworzeniem stron internetowych w CMS WordPressa:

  • opartych na gotowych szablonach
  • opartych na gotowych szablonach, ale z autorską stroną główną
  • komponowanych w całości przeze mnie

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Z czystym sumieniem serca polecam Lidię jako kreatorkę strony internetowej. Nie miała ode mnie łatwego zadania, bo pod jednym adresem musiała stworzyć aż 3 różne strony dla 3 różnych marek. I poradziła sobie z tym doskonale, tak jak i doskonale poradziła sobie z tak trudnym klientem jak ja. Jej pomoc okazała się bardzo rzeczowa i konkretna, szybko odpisywała na zapytania i nie kręciła nosem gdy coś zbytnio namieszałam. Ale co najważniejsze, już od początku wiedziałam, że moje obawy co do stworzenia strony internetowej nie mają racji bytu. Zapraszam na apis-future.pl.
22687629_1578507165518594_2096629780242866595_n
Paulina Witkowska
Apis-future.pl
Współpraca z Lidią to sama przyjemność. Wspólnie kreowałyśmy stronę mamaloony mimo, że zaczęło się od mojej wizji. Jednak dzięki wskazówkom i doświadczeniu Lidii udało się uzyskać efekt, który zadowolił nas obie. Lidia jest konkretna, potrafi doradzić, konstruktywnie skrytykować jeśli trzeba, a także zmobilizować do działania jeśli entuzjazm nieco opadnie. Polecam ją z całego serca! Zapraszam do mnie.
P1000362mniejsze-1000x751
Samia Grabowska
Mamaloona.pl
Lidia zaprojektowała dla mnie super stronę: przejrzystą i łatwą w obsłudze. Nasza współpraca układała się świetnie. Lidia działa szybko, konkretnie, jest bardzo kreatywna, a jednocześnie otwarta na potrzeby i sugestie klienta. No i bardzo ważne – naprawdę jej zależy, żeby efekt końcowy był dla obu stron satysfakcjonujący. Szczerze i gorąco polecam wszystkim, którzy potrzebują fajnej, wyróżniającej się, przykuwającej uwagę strony WWW. Będziecie zachwyceni: stroną i współpracą 🙂
13654256_1491773134181635_254364741251072357_n
Ula Mikłasiewicz-Ziomek
Serceziemi.pl

ROCZNY HOSTING W PREZENCIE

pełna konfiruracja ustawień motywu, w tym stworzenie

nie-szablonowej strony głównej

instalacja wtyczek o przydatnych funkcjach, w tym Yoast SEO z konfiguracją

wstawienie dostarczonych treści na stronę lub stworzenie ich dla Ciebie

stworzenie konta i formularza zapisu na zewnętrznym oprogramowaniu do newslettera

połączenie strony z mediami społecznościowymi, instalacja wtyczek do udostępniania treści

utworzenie konta na google analytics i połączenie z Twoją stroną internetową

instalacja i konfiguracja systemu Disqus do komentowania wpisów blogowych

RWD

strony, które tworzę dopasowane są do wyświetlania na tabletach i smartfonach

SSL

zainstaluję na Twojej stronie SSL, dzięki któremu zyskasz zaufanie Czytelników, no i Google Cię polubi

lekcje obsługi WordPressa: proste zmiany, dodawanie i edytowanie wpisów, instalacja wtyczek

utworzę dla Ciebie skrzynkę pocztową z nazwą Twojej domeny – to bardzo profesjonalne

W jaki sposób współpracujemy?

Skontaktuj się ze mną telefonicznie 507 354 350 lub mailowo kontakt@lidiajekielek.pl. W odpowiedzi wyślę do Ciebie ankietę, dzięki czemu poznam Twoje WordPressowe potrzeby. Jeśli masz na oku motyw WP, to od razu możemy zacząć działać. Jeśli nie, to mam dla Ciebie kilka przetestowanych przeze mnie propozycji.

Jeżeli wybierzesz opcję nie-szablonowej strony home, to przed przystąpieniem do prac, szczegółowo omówimy jej wygląd. Moją ulubioną formą pracy jest tworzenie szablonu samodzielnie, dzięki temu zyskujesz wyjątkową stronę, inną niż wszystkie inne!

Po ostatecznej akceptacji strony, decydujesz się, czy zajmujesz się nią samodzielnie czy chcesz, bym została jej admnistartorem. Od tego momentu przez 3 miesiące oferuję Ci opiekę posprzedażową, w ramach której mogę dokonywać drobnych zmian.

Dlaczego WordPress? Większość stron istniejących w Internecie opiera się na systemie WordPress. Dzięki temu osoba nie znająca języków kodowania, może z łatwością dodawać na swoją stronę nowe treści, edytować ją, rozwijać instalując wtyczki. Co więcej, dodawanie nowych wpisów jest możliwe z każdego urządzenia mobilnego. WordPress daje właściwie nieograniczone możliwości. Jest intuicyjny w obsłudze. Dzięki WordPressowi możesz rozwijać swoją stronę w dowolnym kierunku. Możesz posiadać prostą stronę-wizytówkę typu onepage, a możesz mieć portal ogłoszeniowy czy platformę do kursów on-line. Nie istnieje lepszy system do tworzenia i edycji stron internetowych. Z resztą, przekonaj się o tym sama i odezwij się do mnie! Pogaduchy zawsze wskazane 🙂

Umówmy się na pogaduchy na temat Twojej strony internetowej!

+48 507 354 350

kontakt@lidiajekielek.pl