STWORZYMY STRONĘ WWW, KTÓRA:
>> wyrazi Ciebie i Twoją energię,
>> empatycznie opowie Klientom Twoją historię,
>> sprzeda produkty i usługi Osobom, które naprawdę ich potrzebują.

Marzysz o własnej stronie internetowej?
Pięknej, funkcjonalnej, ale też takiej, z którą będziesz się po prostu dobrze czuć?

Pragniesz dzielić się na niej tym, co nadaje sens Twojemu życiu?
Twoimi pasjami, talentami, darami płynącymi z Ciebie i przez Ciebie?

Wyobrażasz sobie, jakie będzie mieć zakładki, jak opiszesz swoją historię, jakie prezenty otrzymają Osoby zapisujące się do newslettera... Snujesz piękne wizje...

Jednak te wszystkie technikalia, obcobrzmiące słowa Cię przerażają...
Nie masz pojęcia, od czego zacząć, jak się za to zabrać...

Moją Supermocą jest idealne dopasowywanie stron do Ich Właścicielek!

opowiedzmy Światu o tym, kim JESTEŚ
niech Twoja HISTORIA inspiruje
niech Twoje Supermoce ZMIENIAJĄ świat niech Twój biznes odnosi SUKCESY

Ja wierzę w Twoją historię, wierzę w Twój potencjał, wierzę w potencjał Twojego biznesu, wierzę w potencjał Twoich darów.

OPOWIEDZ MI O TYM, CO I DLACZEGO ROBISZ,
KTO JEST BOHATEREM TWOJEJ OPOWIEŚCI,
JAKĄ MASZ W TYM MISJĘ,
CO DOBREGO CHCESZ ZROBIĆ:
DLA SIEBIE, DLA BOHATERA, DLA ŚWIATA?

STWÓRZ SWOJĄ INTENCJĘ

Intencja to pierwszy fundament naszej współpracy. To Twoje pragnienia, którymi energetycznie zaprogramujemy Twoją stronę. Odpowiedz sobie na pytania: czego pragnę dla siebie, czego pragnę dla moich Klientów?

POCZUJ WYŻSZY CEL

Drugim fundamentem jest to, po co to wszystko robisz. Gdy zagłębisz się w swoje idee, wartości, to co się tam kryje? Ja tworząc strony, pragnę wspierać Kobiety w odważnym dzieleniu się swoimi Blaskami.

POKAŻ PRAWDZIWĄ SIEBIE

Trzecim fundamentem jest autentyczność. Twoja prawda pełna dobrych, szczerych intencji będzie rozświetlać Internet. Jaką życiową opowieść utkało Twoje Życie? Czym możesz inspirować?

Rekomendacje

Współpraca nad stroną to dla mnie coś więcej niż relacja usługa-Klient. Jestem z niemal Wszystkimi Klientkami na “Ty”. Czasem prowadzimy głębokie rozmowy, czasem śmiejemy się do łez. Często po zakończonej współpracy utrzymujemy ze sobą koleżeński kontakt. Wspieram moje Klientki w czasie całego procesu. Czasem zadaję otwierające pytania. Czasem rozwiewam wątpliwości. Czasem dodaję otuchy. JESTEM.

Współpraca z Lidią przy tworzeniu strony internetowej była bez zarzutów. Lidia to wspaniała kobieta, o wielkiej mocy kreatywnej i przede wszystkim wyczuciu stylu. Jeśli pragniesz mieć własną stronę, a nie wiesz od czego zacząć na pewno Lidia dzięki pytaniom jakie zadaje, pomoże Ci stworzyć wizje Twojej strony i popłynąć w tym tak, że stworzycie coś magicznego. Pięknie stworzona strona z uwagą na każdy detal. Również współpraca zainspirowała mnie, nie tylko na skupianiu się na wizualnej stronie biznesu, ale również na przekazywaniu swojej wizji poprzez słowa. Dziękuję ❤️

Współpraca z Lidią to połączenie profesjonalizmu i kobiecej kreatywności. Piękna strona, powstająca szybko i w zgodzie z moją duszą. Od samego początku w dobieraniu kolorów, zdjęć, grafiki, całego designu miałam poczucie, że nie jest to po prostu zlecenie do odklepania ale że Lidia angażuje się cała i chce oddać moją osobowość, moją pracę, moja pasję poprzez stronę która tworzymy wspólnie. W ciągu tych kilku krótkich tygodni mogłyśmy uzgodnić wszystko, prowadzić rozmowy o nas, o mnie a przy okazji nauczyłam się mnóstwa nowych , nieznanych mi rzeczy. To jest jakby wyższy wymiar współpracy. Lidia jest ciepła i subtelna a jednocześnie bardzo konkretna w tym co robi. Dla tych z was , które jeszcze się zastanawiają – bardzo serdecznie polecam. Z wdzięcznością. Kamila

Lidia tworzy strony kobieco i prosto z serca, polecam serdecznie współpracę w Lidią jeśli szukasz kreatywnej, uśmiechniętej, pełnej dobrej energii osoby, która stworzy stronę o jakiej marzysz, i która będzie trampoliną dla Twojego biznesu 🙂 Nasza współpraca dała takie efekty www.laptechwile.pl

Pragniesz być gwiazdą, lecz brak Tobie energetyzującej oprawy dla Twojeo biznesu czy blogowego sukcesu? Startuj po lepsze, aby uruchomić Twój własny potencjał, który potrzebuje aktywacji i odpowiedniego uszycia w całość. Praca z Lidia to właście świetny kierunek, aby rozpocząć proces rozwoju skucesu na miarę Twoich marzeń. Indywidualne podejście, cenna kreatywność oraz odpowiednia asertywność Lidi w realizacji zlecenia z zachowaniem, czy może nawet odkryciem własnej wizji. Dla mnie utworzyła stronę o jakiej nawet nie myslałam. Moje własne miejsce w internetowej dżungli - gdzie mogę pokazać światu energię szczęścia. Polecam współpracę Lidią, na bank i uszczęśliwi Ciebie, gdy tylko dasz możliwość sobie i jej na pojęcie wyzwania!

Bardzo długo zwlekałam, aby oddać swoja stronę w ręce Lidii. Ciągle miałam przekonanie, że przecież ja dam radę sama. Napiszę kilka tekstów, dodam grafikę i będzie dobrze. Jednak od samego początku miałam poczucie, że to wszystko nie jest takie jakie chciałabym żeby było. Nic na mojej stronie do siebie nie pasowało. Kiedy już stwierdziłam, że tak dalej być nie może napisałam do Lidii. Lidia zgodziła się zająć moją stroną. Na początku był inny zamysł, inna kolorystyka, inny układ strony. Umówiłyśmy się z Lidia, że będzie to całkiem co innego niż wyszło w efekcie końcowym! Sama nie widziałam tego w mojej głowie, bazowałam na tym co już widziałam. Jednak praca z Lidią okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę! Często nie wiedziałam jak napisać Lidii co ja bym chciała żeby tam było. Zanim pomyślałam o tym Lidia jakby odczytywała to wszystko i sama proponowała aby zrobić tak. Okazywało się, że to jest to o co mi chodziło. Wywiązało się między nami cudowne połączenie dzięki, któremu moja strona teraz jest piękna, lubię na niej być i już nie czuję oporu, żeby gdzieś podzielić się nią. Lidia jest bardzo otwarta, cierpliwa i wyrozumiała. Miałam wrażenie, że często zadaję pytania takie bez sensu. Ale zawsze spotkałam się ze zrozumieniem. Teraz wiem, jak wszystko jest ze sobą połączone i jak Lidii praca jest potrzebna. Ona pomaga nam wyjść do świata z tym co nam w duszy gra. Moje teksty zaczęły po prostu płynąć kiedy przyszedł czas wstawiania ich na stronę. Jestem ogromnie wdzięczna za to, że miałam możliwość współpracy z Lidią. Postanowiłam, że Lidia będzie opiekować się moją stroną przez kolejny rok. Okazało się, że dla mnie to duża pomoc. W między czasie wychodzą rzeczy, którymi Lidia się zajmuje, dodaje grafikę do moich postów i strona nadal jest piękna. Wiem, że poprzez mój brak wyobraźni nie wyglądałaby tak... Z całego serca polecam Lidię bo ona nie tylko tworzy strony ona realizuje siebie w ten sposób i wszystko co robi płynie z jej serca dlatego efekty jej pracy są takie cudowne. Dziękuję z całego serca Twoja praca jest ogromnie ważna i bardzo potrzebna❤️

Dzięki pracy z Lidią odkryłam, jakie przekonania blokują mnie przed osiągnięciem sukcesu. Strona jaką dla mnie wykreowała to nie tylko piękne wizualnie miejsce w sieci,ale przede wszystkim energetyczna bomba, uszyta na miarę mojej Supermocy. To wspaniała Kobieta i coach, dzięki której przekonałam się, że nie ma dla mnie niemożliwych rzeczy. Polecam z serca pracę z Lidią ❤️

Współpraca z Lidią to była ogromna przyjemność! Pełny profesjonalizm i przy każdym kontakcie cudowna energia, która motywowała do podwinięcia rękawów i działania. Lidia jest takim Aniołem Stróżem biznesu kobiety, która dopiero zaczyna. Wskazuje drogę, motywuje i wspiera. Serdecznie polecam! Efekty współpracy z Lidią możecie zobaczyć na www.sleeplovers.pl

CMS WORDPRESS

Stronę tworzę w WordPress - systemie, który umożliwia Ci intuicyjne korzystanie ze strony. Będziesz mogła stronę dowolnie przekształcać, rozwijać, rozbudowywać, przekształcać wraz ze zmianami zachodzącymi w Tobie i Twoim biznesie.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dzięki wygodnemu formularzowi kontaktowemu, potencjalni Klienci będą mogli szybko i sprawnie wysłać do Ciebie wiadomość.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Połączę Twoją stronę z mediami społecznościowymi. Poza linkami przekierowującymi do Twoich kont możemy wstawić na stronę Like Box czy zdjęcia z Instagramu, a takie ikony do udostępniania treści.

MAPA STRONY

W dolnym obszarze strony stworzę mapę strony, którą będą stanowiły linki przekierowujące do odpowiednich podstron. Dzięki temu przeglądanie strony będzie proste, intuicyjne.

RODO

Zainstaluję na Twojej stronie odpowiednie wtyczki do akceptacji Polityki Prywatności i Plików Cookies.

PRZYGOTOWANIE MATERIAŁÓW

Wesprę Cię w trakcie przygotowywania materiałów na stronę - tworzenia treści oraz wybierania i obrabiania zdjęć. Wiem, że tutaj często pojawiają się różne obawy, rozterki... co napisać? co pokazać? jak uchwycić w tym siebie? Jestem i Ci pomagam.

RESPONSYWNOŚĆ

Strona będzie dobrze wyświetlać się na urządzaniach mobilnych, dzięki czemu Twoi Klienci będą mogli swobodnie przeglądać ją w każdym miejscu i czasie.

NEWSLETTER

Pomogę Ci stworzyć oraz umiejscowić na Twojej stronie formularz zapisu na newsletter. Służę również radą w kwestii stworzenia przez Ciebie prezentu w zamian za zapis czy hasła zapraszającego do zapisu.

LEKCJA Z OBSŁUGI WORDPRESSA

Pomogę Ci w pierwszych krokach z WordPressem oprowadzając Cię po jego "wnętrzu" i odpowiadając na Twoje pytania w czasie 1h spotkania online.

STICKY HEADER

Czyli "przyklejony nagłówek". Dzięki tej funkcji nawigacja po twojej stronie będzie dziecinnie prosta.

Moja Droga!

Jestem Narzędziem w Twoich Rękach. Skorzystaj z moich umiejętności, doświadczenia i wiedzy, by odważnie i z lekkością zacząć dzielić się Twoimi Supermocami za pomocą własnej strony internetowej.

Wspólnie wyczarujmy WWW zgodną z Twoimi ideami, z Twoim powołaniem, z Twoimi wartościami, a przede wszystkim SPÓJNĄ Z TWOJĄ ENERGIĄ.

Dopasuję Twoją stronę nie tylko do potrzeb Twoich i Twoich Klientów, ale również do Twoich marzeń. Bo strony, które kreuję, są takie jak ich Właścicielki. Stanowią idealnie dobrany duet.

Zawsze tworzę z intencją Miłości i niesienia dobra dla nas wszystkich – dla Ciebie, dla Twojego biznesu, dla Świata, dla mnie.

Czerpię ogromną radość z sukcesów moich Klientek, a możliwość dokładania małej cegiełki do Ich szczęścia jest dla mnie satysfakcją samą w sobie.

Jeśli czujesz, że mogę być idealną kreatorką Twojej strony, napisz do mnie. A jeśli nawiążemy współpracę, gwarantuję pełne wsparcie i zaangażowanie nie tylko w tworzenie strony, ale również w Twoim wyjściu do Świata z ofertą płynącą z Serca.

Pozdrawiam czule, Lidia