Już dziś Masz Wszystko
i Jesteś Wszystkim,
co jest potrzebne do tego,
byś czuła się WYSTARCZAJĄCO dobra, mądra i piękna.

Szukasz na zewnątrz magicznej różdżki, która Ci to wszystko zapewni. A im bardziej szukasz, tym mniej znajdujesz, jednocześnie Twoja frustracja rośnie.

Ile razy w swoim Życiu czułaś się niewystarczająco mądra, dobra i piękna?
Ile wspaniałych okazji z tego powodu przeleciało Ci koło nosa?
Ilu pomysłów na wagę złota przez to nie zrealizowałaś?

Żyjesz przesiąknięta narracją o tym, że jesteś NIEDOSKONAŁA.
Wobec tego musisz coś w sobie POPRAWIAĆ, ZMIENIAĆ, z dnia na dzień stawać się coraz lepsza.

Porównujesz się do innych Kobiet.
Porównujesz wygląd, osiągnięcia, Partnerów, dzieci, finanse.
Porównujesz swoją życiową historię.

“a bo ona miała łatwe dzieciństwo”
“a bo ona zawsze miała pieniądze”
“a bo ona jest taka zdolna”

Próbujesz ubierać cudze buty – NAŚLADOWAĆ.
Kopiować schematy działania, pomysły, style życia, bo myślisz, że w ten sposób UDA SIĘ I TOBIE.

Przejmujesz się opiniami, boisz się krytyki, dlatego wciąż i wciąż robisz uniki PRZED SAMĄ SOBĄ.

Jesteś niewolnikiem OPOWIEŚCI TKANEJ PRZEZ TWÓJ UMYSŁ.

Pozwalasz na to, by ta opowieść wzięła górę.

CZUJĘ DOSKONALE TWOJE EMOCJE. BYŁAM W TYM SAMYM MIEJSCU.

Znam drżenie ciała z powodu permanentnego stresu, wiem, jakie poczucie winy wywołują kłopoty finansowe i długi, wiem, jak to jest, gdy Twój związek się sypie, wiem, jak to jest czuć się gorsza, jak to jest obrażać się na świat, jak to jest nie lubić swojego ciała, jak to jest walczyć ze samą sobą i tkwić WE FRUSTRACJI Z POCZUCIA NIESPEŁNIENIA.

Możesz odpuścić tę opowieść.

Ona nie jest Twoja. Ona nie jest Tobą. 

Możesz właśnie teraz poczuć się WSPANIAŁOŚCIĄ – kompletną pełnią, która nie potrzebuje się naprawiać, ulepszać, zmieniać, ale która POTRZEBUJE SIEBIE POKOCHAĆ.

Z czułością objąć swoje błędy, umniejszające przekonania, pełne pogardy spojrzenia w lustrze.

MOJE POCZUCIE WYSTARCZANIA W UBIEGŁYM ROKU ZACZĘŁO KIEŁKOWAĆ. DZISIAJ KWITNIE.

Pozwól mu zakwitnąć i Ty!

Recenzje

"Listy Lidii poprowadziły mnie w kierunku, który do tej pory pomijałam w swoim spojrzeniu na siebie i świat. Moja uwaga była dotychczas skierowana na to, czego, w moim mniemaniu, we mnie brakuje - chciałam za wszelką cenę to znaleźć i udoskonalić siebie. Czytając Listy zyskałam zupełnie inną perspektywę, taką, w której stopniowo i we własnym tempie uczę się akceptacji i czułości do siebie, swoich doskonałości i niedoskonałości. Chyba po raz pierwszy spojrzałam na siebie jako na pełnię, a nie kogoś, kto wymaga ciągłego uzupełniania z zewnątrz. Było to dla mnie w pierwszej chwili bardzo zaskakujące, ale też niezwykle uwalniające od presji, którą sama sobie nieświadomie tworzyłam. Poczułam się, jakbym wracała do domu, pełnego ciepła i akceptacji. Każdy kolejny list daje okazję do zatrzymania się i zapytania siebie o SWOJĄ prawdę, bo to z niej tworzymy fundamenty codzienności. I to właśnie ta prawda, która może być inna dla każdej z nas, jest istotą e-booka. Piękne i mądre listy napisane przez Kobietę dla Kobiet". Anna Pasztor

"Podczas czytania słów Lidii czułam, jak zalewa mnie spokój. Zwłaszcza w tych momentach, które zdecydowanie trafiły do mnie bezpośrednio. Im dalej tym większy spokój... Po przeczytaniu całego ebooka odetchnęłam głęboko, a ten spokój ze mną pozostał i pozwolił na przemyślenia. Już kilka dni minęło od przeczytania listów, a słowa dalej przeplatają się z codziennym myślami i są punktem zaczepienia do rozmyślań. Jak będę potrzebowała wewnętrznego spokoju, z pewnością znowu otworzę listy."

"Autorka ebooka, mimo młodego wieku, w sposób zdecydowany rozprawia się ze swoją przeszłością... Wydumanymi strachami, presjami, oporami, upychaniem w cudzą skórę i niepasujące buty...Już na wstępie głosi tezę, że najważniejszym jest bycie sobą. Niby prosta rzecz, ale jak się zanurzymy w treści listów Lidii to okazuje się, iż paradoksalnie jest to jedno z najtrudniejszych życiowych wyzwań. Wprawdzie żyjemy tu i teraz aby rozpoznać siebie, kim tak naprawdę jesteśmy i po co właściwie znaleźliśmy się na tej pięknej planecie…, ale jednocześnie nierzadko ulegamy pokusie kopiowania innych, przejmowania gotowych projektów, rozwiązań...żeby nie odstawać, nie być na aucie, bo tak bezpiecznie, ale czy prawdziwie? Skąd tyle frustracji, niezadowolenia, wieloaspektowego poczucia braku…? Autorka zaprasza nas do swego świata wielu procesów poznawczych, naprawczych oraz ożywczych. Wprowadza czytelników w arkana własnych transformacji, nierzadko bardzo intymnych. W sposób bardzo subtelny, poruszający oraz mocno odsłaniający swoje wnętrze dzieli się z nami swymi „upadkami”, tzw. błędami oraz zachwycającymi wzlotami wręcz szybowaniem w przestworzach. W każdym liście są konkretne wskazówki wypływające z życiowych doświadczeń, w temacie wprowadzania zmian w życiu poprzez cudowne transformacje. Czytanie tego ebooka było piękną podróżą w głąb siebie, odkrywaniem nieznanych zakamarków duszy, zanurzaniem się w ciemności i wypływaniem po słonecznej stronie życia… Wprawdzie autorka dedykuje ebooka kobietom, ale myślę, że jest to fantastyczna pozycja do przeczytania dla wszystkich mężczyzn, którzy pragną lepiej poznać swoje ukochane kobiety. Gorąco polecam <3"

Moje teksty ukoją Twoje obawy o to, czy wszystko z Tobą porządku...
Dadzą Ci poczucie jedności "nie tylko ja tak mam"...
Pomogą odpuścić bagaż umniejszających przekonań i poczuć, że...
JESTEŚ (więcej niż) WYSTARCZAJĄCA,
że możesz być sobą i mówić własnym głosem,
że Twoim przeznaczeniem jest szczęście,
że masz wszystko, co potrzeba, by odnosić sukcesy,
że nie musisz spełniać niczyich oczekiwań ani się do nikogo dopasowywać,
że zasługujesz na to, by mówić i robić to, co jest dla Ciebie najlepsze...
Te listy uświadomią Ci, że jesteś WSPANIAŁA TAKA, JAKA JESTEŚ!

1. Poczuj, że zasługujesz na UCZUCIE BYCIA PEŁNIĄ.
2. Kup ebook "Wystarczająca". (Wolisz przelew tradycyjny? Napisz kontakt@lidiajekielek.pl)
3. Otwórz link, który otrzymasz po dokonaniu płatności.
4. Odbierz PREZENT - NIESPODZIANKĘ.

Inwestycja - 49 zł

Format ebooka: PDF | Ilość stron: 99 | Ilość listów: 33

Dziękuję za Twoje wsparcie i zaufanie!