Dlaczego warto ze mną współpracować?

O chęci współpracy z Lidią zadecydował jej wpis na jednej ze stron biznesowych na fb , była tam możliwość reklamy swoich usług. Lidia nie namawiała, nie zachwalała swoich usług....napisała za to, że zaprasza i cieszy się, że stworzyła już kilka stron. Wówczas wiedziałam, że muszę się z Nią koniecznie skontaktować, ponieważ uważam, że nie ma nic piękniejszego w człowieku niż poczucie wdzięczności za to co mamy na dziś dzień i wtedy wiadomo, że wszystko co robimy pochodzi prosto z ❤ Lidia jest osobą bardzo otwartą, przyjazną, wyrozumiałą (o zagadnieniach dotyczących stron internetowych wiedziałam tyle co nic) ale na domiar kompetentną. Jej pomoc jest bardzo trafna i rzeczowa. Z natury jestem osobą wymagającą, jednak gdy ujrzałam stronę przygotowaną dla mnie nie mogłam się nadziwić.... piękna i całkowicie w moim guście! Jeszcze raz bardzo dziękuję za możliwość współpracy i z czystym sumieniem polecam każdemu!
Sylwia Korman
Szkolawholandii.pl
Ofertę Lidii znalazłam na którejś z facebookowych grup. Do skorzystania z niej skłonił mnie jeden czynnik – propozycja była skierowana do stron kobiecych. Tak się składa, że na uwypukleniu tego elementu zależało mi najbardziej. W ogóle się nie zawiodłam – strona jest maksymalnie kobieca, a przy tym w pełni profesjonalna. Na dodatek Lidia okazała się być niezwykle pomocna w rozwiązywaniu problemów, z którymi sama nie potrafiłam sobie poradzić. Gorąco polecam!
Ania Ślebioda
Feministkaducha.pl
Nie jest łatwo stworzyć ciekawą stronę internetową dla usług, które świadczę. Zależało mi na przełamaniu pewnych stereotypów jakie krążą na temat księgowych. Pani Lidia potrafi wsłuchać się w potrzeby zleceniodawcy, a efekty od razu są widoczne. Szczerze polecam.
Agnieszka Buczyńska
TaxWizard.pl
Z czystym sumieniem serca polecam Lidię jako kreatorkę strony internetowej. Nie miała ode mnie łatwego zadania, bo pod jednym adresem musiała stworzyć aż 3 różne strony dla 3 różnych marek. I poradziła sobie z tym doskonale, tak jak i doskonale poradziła sobie z tak trudnym klientem jak ja. Jej pomoc okazała się bardzo rzeczowa i konkretna, szybko odpisywała na zapytania i nie kręciła nosem gdy coś zbytnio namieszałam. Ale co najważniejsze, już od początku wiedziałam, że moje obawy co do stworzenia strony internetowej nie mają racji bytu. Zapraszam na apis-future.pl.
Paulina Witkowska
Apis-future.pl
Pełna profeska! Szybki czas realizacji, konkretność, "czytanie w myślach". To tylko niektóte z atutów współpracy z Lidią. Praca nad stroną, aż do skutku zadowolenia. Stały kontakt bardzo ułatwił współpracę. Sympatyczna osóbka, dobrze zorganizowana. I najważniejsze ma "to coś", którego nie da się opisać słowami. Przenika między wersami i tworzy całość, na której mi zależało. Mistrzyni z pasją tworzenia. Robi i czuje, a to dzisiaj rzadkość. Miałam niesamowity odzew na moje ogłoszenie, kiedy szukałam osoby, która stworzy mi miejsce w internetowej przestrzeni. Moje miejsce. Wybrałam sercem i dobrze zrobiłam. W kobietach siła!
Agata Całka-Pryszcz
Zamowtekst.pl
Już kilka lat temu odkryłam Lidę. Z wielką przyjemnością czytałam jej piękne artykuły, które wyróżniały się „lekkością pióra". Rok temu postanowiłam mieć swoją stronę internetową. Niestety, ale przez cały rok nie udało jej się ukończyć. Wtedy zobaczyłam ogłoszenie Lidy. Zleciłam jej tą pracę i byłam pod wielkim wrażeniem, że w ciągu jednego tygodnia powstała moja nowa strona. Cieszę się i dziękuję Ci Lida za piękną, profesjonalną, dopieszczoną w każdym detalu stronę. Nadal liczę na pomoc Lidy w tworzeniu i pisaniu artykułów o wartościowych treściach. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy i każdemu potrzebującemu polecam Lidę – jest sumienną, perfekcyjną profesjonalistką.
Irena Żak
Bionatura.info.pl
Współpraca z Lidią to sama przyjemność. Wspólnie kreowałyśmy stronę mamaloony mimo, że zaczęło się od mojej wizji. Jednak dzięki wskazówkom i doświadczeniu Lidii udało się uzyskać efekt, który zadowolił nas obie. Lidia jest konkretna, potrafi doradzić, konstruktywnie skrytykować jeśli trzeba, a także zmobilizować do działania jeśli entuzjazm nieco opadnie. Polecam ją z całego serca! Zapraszam do mnie.
Samia Grabowska
Mamaloona.pl
Współpraca z Lydą to czysta przyjemność 🙂 Pełen profesjonalizm od strony technicznej i co ważniejsze mega wsparcie merytoryczne. W trakcie współpracy otrzymałam mnóstwo cennych wskazówek, a wszelkie pomysły dotyczące samej strony były trafione w dziesiątkę. Efekt końcowy wskazuje jednoznacznie na prawdziwą pasję kreowania!
Paula Ślusarczyk
Getfitnow.pl
Lidia zaprojektowała dla mnie super stronę: przejrzystą i łatwą w obsłudze. Nasza współpraca układała się świetnie. Lidia działa szybko, konkretnie, jest bardzo kreatywna, a jednocześnie otwarta na potrzeby i sugestie klienta. No i bardzo ważne – naprawdę jej zależy, żeby efekt końcowy był dla obu stron satysfakcjonujący. Szczerze i gorąco polecam wszystkim, którzy potrzebują fajnej, wyróżniającej się, przykuwającej uwagę strony WWW. Będziecie zachwyceni: stroną i współpracą 🙂
Ula Mikłasiewicz-Ziomek
Serceziemi.pl
Zamówiona strona u Lydy jest dokładnie taka, jaką chciałam mieć. Najbardziej zależało mi na wygodzie przeglądania zdjęć - jestem fotografem. Ponadto chciałam, by na stronie był fioletowy akcent, który fajnie udało się tutaj wkomponować. Wielu moich Klientów dzwoni do mnie po uprzednim znalezieniu strony - efekt osiągnięty. Lyda pomaga mi również w prowadzeniu konta na facebooku. Polecam 🙂
Joanna Nowak
Laptechwile.pl

Jeśli wzywa Cię współpraca ze mną, może czujesz teraz coś w ciele, masz pytania, chcesz poznać szczegóły, napisz do mnie!

Jeśli wzywa Cię współpraca ze mną, może czujesz teraz coś w ciele, masz pytania, chcesz poznać szczegóły, napisz do mnie!