List do Ciebie

Jakie są Twoje supermoce?

Kochana!

Wspaniale, że przybywasz. Obie wiemy, że nie znalazłaś się tutaj przypadkowo. Obie też wiemy, że Twoje Serce się rwie do tego, by działać zgodnie z nim, by wreszcie pozwolić sobie na pracę i życie według zasad, które Ci podszeptuje. Prawda?

Być może przyszedł w Twoim życiu czas na to, by podzielić się ze Światem swoimi Supermocami. Tak, tymi, które dotąd skrywałaś. Już dłużej nie możesz zagłuszać głosu Duszy, która każe Ci działać? Znam to doskonale. To takie uczucie, gdy chcesz iść do przodu, rozwijać się, realizować swoją misję, ale uparcie umniejszasz swój potencjał, swoją wartość, swoje pragnienia. To tak jakby jedna część Ciebie chciała iść w prawo, a druga w lewo.

Wybacz, ale będę szczera – im bardziej będziesz zagłuszać ten głos, tym bardziej będziesz mieć wrażenie, że życie “robi Ci wbrew”. Czy tego właśnie dla siebie pragniesz? Chcesz czekać na “dobry moment”? A kiedy on nastąpi?

uszyj kreację, w której POczujesz się spełniona.

i w zgodzie ze swoją prawdą twórz swoje życie.

Być może jesteś tutaj po to, by wyjść do ludzi z Twoją ofertą prosto z Serca. Masz pomysł na siebie, masz pomysł na produkty czy usługi, które chcesz oferować, jednak jakoś nie potrafisz tego posklejać. Jakoś nie możesz tego poukładać? No tak… ludzie czekają, by od Ciebie kupować, a Ty dumasz nad tym, jakie kolory mają być w Twoim logo…

Wiesz… tak naprawdę, to nie o kolory chodzi… to autosabotaż. Hamujesz siebie. Odwlekasz ten moment, gdy podzielisz się ze Światem prawdziwą sobą. Jestem tutaj po to, by towarzyszyć Ci w tym procesie, by wesprzeć Twoją przemianę i pomóc Ci uwierzyć w to, że naprawdę jesteś wartościowa Ty i Twoja oferta.

Jeśli jesteś tutaj, ponieważ pragniesz założyć własną stronę internetową i pokazać na niej Światu swoje dary, to świetnie się składa. W czasie naszej współpracy możemy stworzyć dla Ciebie stronę www pełną mocy – intencjonalną, będącą przedłużeniem Twojej energetyki, zaprogramowaną na poziomie energii. Wiesz… mówią o mnie “Szamanka od stron“… 

Czym jest Supermoc? Prawdą, którą masz do przekazaniu Światu.

Tym, co kochasz robić, co wypływa z głębi Ciebie, szczerze, od Serca. Tym, czym możesz się dzielić ze Światem w pełnej zgodzie z Tobą, autentycznie, w pełnej spójności z tym, co czujesz na naprawdę głębokim poziomie.

Czy jesteś gotowa na to, by zacząć realnie działać? Zapraszam Cię z Serca do współpracy. Współpracy pełnej mocy.

Uściski, Lidia

Kim jestem?

Nazywam się Lidia Jekiełek i jestem kreatorką mindsetów. Pomagam Kobietom dzielić się ze światem Ich Supermocami! Wspieram Je mentalnie i duchowo w szyciu ich nowych, wymarzonych życiowych kreacji. 

Pomagam wyciągać blokujące przekonania i zastępować je tymi, które służą i wspierają Twój rozwój. Zadaję właściwe pytania. Inspiruję do zmiany patrzenia na siebie, życie i ich wzajemne połączenia.

Projektuję procesy transformacji mindsetu, które uskrzydlają!

Towarzyszę moim Klientkom w stawianiu pierwszych kroków w pracy online, automatyzacji Ich biznesów, budowaniu oferty z Serca, projektowaniu usług. Kreuję życie i biznes słowami, tworząc magnetyzujące treści!

Współpracuję z Kasia Butryn Polska w Petarda Team jako Content Assistant.

Obecnie pracuję 1:1 oraz prowadząc warsztaty stacjonarnie. W Krakowie prowadzę bezpłatne spotkania dla Kobiet Mocy. Jeśli pragniesz prowadzić biznes w zgodzie z Tobą i misją Twojej Duszy, na własnych zasadach, wyślij do mnie wiadomość.

Uszyję dla Ciebie transformację na Twoją miarę.