List do Ciebie

Jesteś gotowa odczarowywać Internet?

Kochana!

Oboje doskonale wiemy, że nie znalazłaś się tutaj przypadkowo. Jaki jest więc cel Twoich odwiedzin w moim wirtualnym Domu?

Być może przyszedł w Twoim życiu czas na to, by podzielić się ze Światem swoimi Supermocami. Tak, tymi, które dotąd skrywałaś. Jednak Serce się już rwie, prawda? Już dłużej nie możesz zagłuszać tego głosu, który każe Ci działać? Znam to doskonale. To takie uczucie, gdy Intuicja, Dusza chce iść do przodu, rozwijać się, realizować swoją misję, a Ty uparcie próbujesz ją zagłuszać.

Czy to jednak Ci służy? Hmm… a jak się miewa Twoje ciało? Ono zawsze mówi prawdę. Zatem, jak się czujesz: fizycznie, psychicznie, emocjonalnie, duchowo, mentalnie? Jak Twoja czakra gardła, która pragnie wypowiedzieć swoją prawdę, a Ty tak usilnie ją blokujesz? Jak Twoje czakra sakralna, która pragnie tworzyć?

Być może jesteś tutaj po to, by wyjść do ludzi z Twoją ofertą prosto z Serca. Masz pomysł na siebie, masz pomysł na produkty czy usługi, które chcesz oferować, jednak jakoś nie potrafisz tego posklejać. Jakoś nie możesz tego poukładać? No tak… ludzie czekają, by od Ciebie kupować, a Ty dumasz nad tym, jakie kolory mają być w Twoim logo… Wiesz, że ja nie mam logo? Hop hop, działam, pracuję, przyciągam pieniądze nie mając logo. Wow!

Być może jesteś tutaj, ponieważ pragniesz założyć własną stronę internetową, jednak kompletnie nie masz pojęcia jak się za to zabrać. Od jednych słyszysz, że zrobienie www w WordPressie to pikuś, od innych, że to czarna magia. I już sama nie wiesz, jak to ugryźć. Pewnie wpadłaś dowiedzieć się czegoś więcej.

Być może jesteś tutaj dlatego, że potrzebujesz na swoją stronę lub do mediów społecznościowych magnetyzujący content, który oczaruje Twoich potencjalnych Klientów. Niby lubisz pisać, niby wiesz, co chcesz przekazać, ale jakoś wciąż nie możesz znaleźć brakującego puzzla układanki.

BEZ WZGLĘDU NA TO, JAKI JEST POWÓD TWOJEJ WIZYTY, ROZGOŚĆ SIĘ WYGODNIE, ZABIERZ TO, CO POTRZEBUJESZ I SPEŁNIAJ SIEBIE!

Cieszę się, że jesteś. Że mogę Ci pomóc, dać coś od siebie, podzielić cząstką mojego Świata. Tak naprawdę, to dzielę się z Tobą tutaj bardzo ważną częścią mnie – tą, która płynie prosto z mojego Serca. Tą, która całą sobą czuje, że jest we właściwym miejscu.

Czym jest Supermoc? To to, co potrafisz robić najlepiej, z głębi siebie, szczerze, od Serca. To to, czym możesz się dzielić ze Światem w pełnej zgodzie z Tobą, autentycznie, w pełnej spójności z tym, co czujesz na naprawdę głębokim poziomie. Każda z nas ma swoją Supermoc. Nie myśl, że jest inaczej, że Ty jej nie masz, że nie masz, czym się dzielić. Zapewniam Cię Moja Droga, że masz. Czy potrzebujesz pomocy w jej odkryciu? Służę.

No i wiesz… poza tym, że obracamy się w tematyce energii, duchowości, pracy z mindsetem, to… jestem ekspertką od spraw technicznych – projektowania i tworzenia strony www, budowy lejków sprzedaży, projektowania doświadczeń Klientek, automatyzacji biznesu online…

Czy jesteś gotowa na to, by zacząć realnie działać? Zapraszam Cię z Serca do współpracy. Możesz mi zaufać.

Uściski, Lidia

Kim jestem?

Nazywam się Lidia Jekiełek i pomagam Kobietom dzielić się ze światem Ich Supermocami!

Wspieram Kobiety w procesach “wychodzenia” do ludzi z ich ofertami płynącymi z Serca. Inspiruję do zmiany patrzenia na stronę www, pomagam transformować przekonania na temat pracy on-line, marketingu i biznesu. Projektuję intencjonalne strony www – Domy dla biznesów moich Klientek. Jestem specjalistką od  pisania magnetyzujących tekstów i budowy spersonalizowanych strategii biznesowych opartych na zasadach pisanych Sercem. Towarzyszę moim Klientkom w stawianiu pierwszych kroków w pracy online, automatyzacji Ich biznesów, budowaniu oferty z Serca, projektowaniu usług.

Współpracuję z Kasia Butryn Polska jako Content Assistant.