rozwiewam
Twoje
wątpliwości

najczęściej zadawane pytania

To zależy od 2 rzeczy: tego, jak rozbudowaną stronę chcesz mieć – ile będzie na niej zakładek, czy będzie mieć funkcję sklepu oraz czy masz gotowe na nią materiały.

Jeśli teksty przygotowałaś wcześniej, wybrałaś zdjęcia, to strona może powstać w kilka dni.

Jeśli nie masz tekstów, a masz czas, by na bieżąco je przygotowywać, praca potrwa ok 2 tygodni.

Jeśli nie masz nic, a dodatkowo masz napięty grafik, to proces może się trwać miesiąc lub dłużej.

Domena to nazwa i adres url Twojej strony. Hosting to wirtualna przestrzeń, w której przechowywane są pliki Twojej strony. SSL to certyfikat bezpieczeństwa.

Nie, nie piszę tekstów za Ciebie, jednak mogę Ci pomóc w ich zredagowaniu. Otrzymasz ode mnie konkretne wskazówki o tym, jak najlepiej napisać teksty, by wzbudzały zainteresowanie i były empatyczne.

Uważam, że Ty najlepiej potrafisz wyrazić swoją energię w słowach. Czasem wystarczy je tylko dopieścić.

Dodając Twoje teksty na stronę poprawiam literówki, błędy interpunkcyjne i ortograficzne, czasem szyk słów w zdaniu – mówiąc krótką robię korektę.

Od ustalenia intencji, przygotowania materiałów, opisu bohatera, dopasowania do niego przekazu, zaprojektowania szkieletu strony. Prowadzę Cię krok po kroku. Jesteś w dobrych rękach.

Pracuję jako freelancer. Fakturę VAT mogę wystawić przez portal useme.

Gdy zakończymy proces twórczy, umówimy się na rozmowę telefoniczną lub przez messenger, w czasie której nauczę Cię obsługi strony i odpowiem na wszystkie Twoje pytania. W ciągu 14 dni od tej rozmowy możesz śmiało do mnie pisać, gdy czegoś nie będziesz potrafiła zrobić, a ja Cię pokieruję.

Pamiętaj jednak, że to nie jest szkolenie z obsługi elementora.

Tak, możemy ją stworzyć na mojej subdomenie, a potem przenieść na Twoją domenę.

Oczywiście! To Twoja strona.

Takie, które będą dopasowane do Twojego biznesu i Twojego przekazu.

Zwykle są to: home, o mnie, blog, kontakt, usługi.

Możesz dodać zakładkę np. misja, list do Ciebie, zacznij tutaj.

Wolę, gdy moje Klientki chcą się usamodzielnić i same zajmować swoimi stronami, jednak jeśli boisz się, że nie podołasz lub masz już za wiele na głowie, raz na miesiąc mogę zaktualizować wszystkie wtyczki, motyw, zerknąć, czy wszystko działa poprawnie. Zapytaj o to, w czasie naszej współpracy.