Coaching u Lidii

Zidentyfikuj i rozpuść niesłużące Ci przekonania!

Czy wiesz o tym, że najczęstszą przyczyną Twoich blokad są przekonania?

O tym, że życie jest ciężkie.
Że trzeba harować od świtu do późnej nocy.
Że ludziom nie można ufać. 
Że świat jest niesprawiedliwy. 
Że nie można prowadzić biznesu lekko i przyjemnie.
Że pieniądze przysparzają samych problemów.

Są jednak Kobiety, które odnoszą sukcesy, które działają bez wymówek, które zarabiają duże pieniądze i wcale nie pracują po 16h dziennie…

Zanim zaczniesz się zastanawiać nad tym, jakie mają strategie biznesowe, w jaki sposób prowadzą sprzedaż czy jak się reklamują, PRZEANALIZUJ ICH MINDSET.

Bo właśnie w ich sposobie myślenia o sobie, biznesie, pieniądzach znajduje się SKARB, którego szukasz.

Nie czekaj aż będziesz gotowa, bo umysł nigdy nie będzie gotowy.
Zawsze znajdzie wymówki, by nie podjąć działania. 
Natomiast Twoje Serce czeka aż W KOŃCU ZADBASZ O SIEBIE.
I swój mindset.

Przekonania to myśli, schematy, które siedzą w Twojej podświadomości. Przyjmujesz je za swoje mimo, że zazwyczaj wcale Twoje nie są. Zbierasz je do głowy przez całe swoje życie. Częściowo pochodzą od Twoich rodziców, częściowo od nauczycieli, możesz je zasłyszeć w sklepie w czasie kupowania warzyw na obiad czy w telewizji. Wskakują do Twojej głowy i wiją sobie tam milutkie gniazdko.

To one sprawiają, że nie chcesz wychylać się z szeregu, że wstydzisz się być sobą, dzielić się swoimi mocami, że blokujesz się przed wykonaniem działania, które Sercem czujesz, że jest Ci potrzebne. Umysł jednak, który pełni funkcję ochronną, stopuje Cię przed robieniem czegoś, czego dotychczas nie znał.

Zajmuję się AKTYWNĄ PRACĄ Z PRZEKONANIAMI.

To znaczy, że nie zachęcam Cię do tego, byś wyciągała z podświadomości przekonania przez najbliższe 20 lat. Ale do tego, byś po każdym wykonanym zadaniu podjęła działanie. Dzięki takiej formule pracy, widzisz szybko rezultaty w swoim życiu, przez co motywujesz się do dalszego działania.

W swojej pracy stosuję przede wszystkim sesje coachingowe 1:1, w czasie których zadaję pytania i przysłuchuję się Twoim historiom. Nie mentoruję ani nie doradzam, Ty jesteś dla siebie najlepszą mentorką.

Oraz tzw. pracę z zeszytem, która polega na pisaniu w strumieniu świadomości, odpowiadaniu na konfrontujące pytania, rozpracowywaniu blokad na poziomie świadomym.

Połączenie tych 2 metod daje szybkie efekty, które nakręcają Cię do dalszej pracy. Jestem znana z tego, że nie głaszczę po głowie, a raczej daję kopniaki w tyłek. Ty jednak ich potrzebujesz, prawda?

Sesja 1:1

250 zł/1,5h

zadanie/pytania do pracy własnej

pakiet 3 sesji 1:1

690 zł/3×1,5h (230 zł/1 sesję)

3 x zadanie/pytania do pracy własnej

pakiet 5 sesji 1:1

1100 zł/5×1,5h (220 zł/1 sesję)

5 x zadanie/pytania do pracy własnej

SESJA STRATEGICZNA 1:1 30 MIN

diagnozuj przekonania, zmieniaj je i działaj!

Masz tę Supermoc, ale wciąż nie wiesz, jak zacząć jej używać, jak zacząć się nią dzielić? Kręcisz się w kółko. Tak tuptasz w miejscu, a dziura w ziemi robi się coraz większa?
Chcesz to zmienić! Ale nie wiesz, jak się za to zabrać. Hmm… Może zlecisz stronę www, może będziesz więcej postować na facebooku, może założysz instagram… A o co tak naprawdę chodBo przecież chcesz zacząć żyć życiem, którego pragniesz, w którym dzielenie się Twoimi mocami jest tak naturalne i przyjemne jak picie porannej kawy.

W czasie bezpłatnej 30-minutowej sesji 1:1 pomogę Ci zdiagnozować przeszkody, które stoją na Twojej drodze do tego, by z lekkością i radością wyjść do świata, powiedzieć mu: „hej, hej, to ja i jestem świetna w tym, co robię”.

Wśród przekonań, które Cię hamują mogą się znaleźć np. lęk przed działaniem, lęk przed krytyką, brak zaufania do siebie, brak wiary we własną moc. To tylko niektóre z blokad. W czasie SESJI STRATEGICZNEJ zaproponuję Ci sposób pracy, dzięki któremu wspólnie te blokady rozpuścimy i zastąpimy je nowymi, wspierającymi przekonaniami.

Jeśli jesteś zdeterminowana do tego, by wreszcie zacząć działać, zapraszam Cię do kontaktu mailowego.

skorzystaj z 30-minutowej bezpłatnej sesji strategicznej!

Skontaktuj się ze mną:

  • kontakt@lidiajekielek.pl