Co wspólnego ma blog z energią i jak to się je?

Jeśli wciąż nie założyłaś bloga,
mimo wilczego głodu pisania i dzielenia się ze Światem... Sobą, to hę?
Na co czekasz? Ile czasu będziesz głodzić siebie i... Świat?

Tak się składa, że jest w Tobie wielka MOC. Ona sprawia, że rwiesz się do tego, by przekazywać innym to, co czujesz, widzisz, wiesz więcej. Nic dziwnego, przecież jesteś Kobietą Mocy.

Jednak z jakiegoś DZIWNEGO (właśnie! tu motyw dziwności pojawia się tak naprawdę) powodu wciąż chowasz swę MOC w kąciku. No dobra. Jest tam ciepło, bezpiecznie, jest i oswojone otoczenie.

Ale czy Ty czujesz się tam komfortowo? Czujesz się tak, jak rzeczywiście chcesz się czuć? Hmm…

Ja wiem, że Ty marzysz o tym, by wyjść do ludzi z Twoimi ideami, przemyśleniami, wizjami. Wiem, że chcesz opowiadać o nich piękne historie, dobierać zdania, które poruszają Serca, chcesz bawić się słowami. Wiem, że chcesz, by Cię zauważono. Nie ma w tym nic złego! To wspaniałe, gdy potrafisz docenić swój talent. Docenić samą siebie.

* * *

W czasie urlopu macierzyńskiego założyłam blog o pozytywnym myśleniu. Tak bardzo uwielbiałam dzielić się swoimi przemyśleniami, że prawie codziennie dodawałam nowy wpis. Pisałam, gdy maleńka wówczas Alicja spała. Wiesz, jak dobrze się z tym wówczas czułam? Nie zarabiałam na tym żadnych pieniędzy, bo nie o to w tym chodziło, ale o to, by mieć z tego przyjemność.

* * *

Bo tak naprawdę to chodzi o to, by czerpać przyjemność ze wszystkiego, co robimy.

Podobno wszystko jest energią.
Dlaczego więc nie przyjąć, że Twój blog również?

Every-flower-is-a-soul-blossomingin-nature.

Wyobraź sobie, że Twój BLOG to taka chmurka energii. Śliczna, puszysta, delikatnie różowa, jak wata cukrowa, którą masz ochotę jeść garściami. Wypełnia ją mnóstwo maleńkich chmurek, a w każdej z nich jest COŚ od Ciebie…

Tutaj znajduje się głęboka INTENCJA tego, że pragniesz, by Twoi Czytelnicy czuli jak u siebie, by mieli wielką przyjemność z samej obecności na Twojej stronie, by czuli, że ze sobą rezonujecie.

Tutaj jest Twoja WIELKA WIZJA tego, jak blog ma się rozwijać, jakie tematy chcesz poruszać, jakie Osoby chcesz na niego przyciągać i po co.

Tutaj znajduje się Twoja IDEA, Twój przekaz, który masz dla świata, który tak bardzo pragnie ujrzeć światło dzienne…

Tutaj są WSPANIAŁE treści, które chcesz dostarczać. Takie wiesz, prosto z Serca, pełne szczerości, takie, które wybrzmiewają z Twojej Duszy.

Tutaj swoje miejsce mają ZDJĘCIA. Aaach… jakże prawdziwe, jakże piękne wspomnienia ze sobą niosą.

Tutaj znajdują się ZŁOTE MYŚLI, cytaty, takie wisienki, które Czytelnicy uwielbiają, którymi chętnie dzielą się z innymi.

Tutaj umieściłaś INSPIRACJE, które sprawiają, że tematy na nowe artykuły same wpadają Ci do głowy.

Tutaj jest Twój NEWSLETTER, a w nim tak magnetyzujące teksty, że absolutnie nikt nie może się im oprzeć.

Co możesz zrobić, by tą pyszną cukrową watą (tak mile wspominany smak dzieciństwa) również mieli ochotę zajadać się Twoi czytelnicy?

To wcale nie jest takie trudne 🙂 Wystarczy, że swoją chmurkę energii o nazwie BLOG zaprogramujesz zgodnie ze swoimi pragnieniami. No tak…. Ale żeby mieć, co programować, to w pierwszej kolejności trzeba tę chmurkę powołać do życia 🙂

wywracamy do góry nogami przekonania na temat biznesu on-line

Dowiedz się, dlaczego Kobiety drukują moje listy…