Strony internetowe dla Kobiet

Działających dla dobra świata

Artystek, Coachów, Mentorek, Uzdrowicielek, Joginek

INTENCJA - ENERGIA - KREACJA

KREUJĘ WIRTUALNE DOMY

Przyszedł ten moment, gdy Twoje Serce rwie się do tego, by powiedzieć o sobie światu. Gdy już nie chcesz czekać na gotowość, odkładać swojego życia na później, zwlekać z podjęciem decyzji o swoich działaniach. Ty jesteś już w pełni przekonana o tym, że to czas na konkrety. Pojawia się w Twojej głowie pomysł, by stworzyć własną stronę www, założyć fanpage, utworzyć grupę na facebooku, wysyłać newsletter, ale nie masz pojęcia, jak się za to zabrać… Kwestie techniczne to dla Ciebie czarna magia…

Znalazłaś mnie i tak się składa, że ja znam zaklęcia i potrafię czarować. Mogę złapać Cię za rękę i przeprowadzić przez proces WYCHODZENIA DO ŚWIATA ZE SWOIMI DARAMI.

W trakcie naszej współpracy, poza odczarowywaniem technikaliów, wesprę Cię mentalnie i duchowo.

Moją Supermocą jest wspieranie Kobiet w Ich starcie – w budowaniu ich indywidualnej komunikacji ze światem poprzez własną stronę internetową i działania w mediach społecznościowych.

Mam dar wyczucia, co dla danej Kobiety będzie najlepszym rozwiązaniem dla Jej strony tak, by była spójna z Nią i z Jej biznesem.

strona na twoją miarę

POKAŻ PRAWDĘ O SOBIE I SWOICH DARACH

Współpracuję z kobiecymi terapeutkami: uzdrowicielkami, healerkami, joginkami, coachami, mentorkami, artystkami pomagając im wyrazić na stronach www wiadomość, którą niosą w Sercach dla Świata. Priorytetowe są dla mnie takie cechy jak autentyczność i spójność, ponieważ traktuję stronę www jako przedłużenie energii jej Właścicielki. Pragnę, by strony były idealnie dopasowane do moich Klientek, niczym kreacje na miarę, które perfekcyjnie odzwierciedlają wnętrze.

Wyobraź sobie, że www to chmurka energii, którą możesz dowolnie zaprogramować. Możesz wybrać uczucia, które chcesz wzbudzać u swoich gości, wywoływać konkretne reakcje, zachęcać do wykonania określonych działań. Jak chcesz zaprogramować swoją stronę?

TO WIĘCEJ NIŻ STRONA

Wiesz... ja wierzę w Twoją historię, wierzę w Twój potencjał, wierzę w potencjał Twojej historii. To Ty jesteś dla mnie ważna - WIERZĘ W CAŁĄ CIEBIE. Wiem, co możesz myśleć, co możesz czuć i JESTEM. Ja biorę odpowiedzialność za ten proces.
Za zaufanie, którym mnie obdarzasz.
Za to towarzyszenie Ci w wychodzeniu do Świata.
Mam świadomość tego, że potrzebna jest tutaj delikatność, garść czułości, słowa pełne wsparcia, ale też wiem, że to czas, gdy potrzebujesz moich kopniaków i trzymania przestrzeni, w której czujesz się pewnie i bezpiecznie. Bo to wyjątkowy moment, to przełom, od tego momentu zaczynasz dzielić się sobą, prawdą o sobie, swoją historią transformacji.

proces tworzenia strony www

Proces tworzenia strony www zaczynamy od zaplanowania jej budowy – mapy, a także ustalenia jej ogólnego przekazu. Abym mogła poczuć to, kim jesteś, czym się zajmujesz i jak ubrać to na stronie www, umawiamy się na rozmowę telefoniczną lub przez messenger. W czasie tej rozmowy wiele mi się rozjaśnia, często pojawiają mi się już obrazy, jak strona ma wyglądać, jednak cenne są dla mnie również Twoje inspiracje. Na początku współpracy wysyłam do Ciebie pytania – zadania, których uzupełnienie przez Ciebie daje mi dużo informacji. Twoim zadaniem jest przygotowanie wszystkich materiałów: tekstów, zdjęć, złotych myśli.

Nasza współpraca może przyjąć różne formy – może być to codzienny kontakt przez messenger, a mogą być to rozmowy telefoniczne w ustalonych terminach. O formie pracy decydujesz Ty. Czasem prowadzimy głębokie rozmowy o życiu i wyznawanych wartościach, a czasem  głośno się śmiejemy, jednocześnie odczarowując pojęcia związane z biznesem w sieci, redefiniując takie zagadnienia jak: marketing, reklama, oferta, sprzedaż, misja, dzielenie się supermocą, usługa, dar, klient, wizja, strategia.

Wspieram Cię w zredagowaniu tekstów, które będą płynęły z Twojego Serca, będą prawdziwe i szczere, bo… KLIENCI POKOCHAJĄ TWÓJ NATURALNY MAGNETYZM, a w efekcie nawiążesz z Nimi magiczną nić porozumienia. Nie piszę tekstów za Ciebie, jednak mogę pomóc w ich redakcji. Możesz również skorzystać z mojej pomocy coachingowej pisząc swoją historię transformacji lub/i tworząc posty serca na swój fanpage/bloga.

W czasie współpracy otwieram przez Tobą swoją głowę. Możesz wyciągać z niej wiedzę na temat wordpressa, pisania newslettera, działań na facebooku, pisania z Serca. Możesz pytać o co chcesz.

Zapytaj o szczegóły oferty wysyłając do mnie email lub pisząc na messenger.
Możesz skomponować własny zestaw usług, z których chcesz skorzystać.