Strona Internetowa

Jestem Narzędziem w Twoich rękach. Skorzystaj z mojej wiedzy, umiejętności i doświadczenia,by odważnie i z lekkością podzielić się swoimi Supermocami ze Światem! 

Strona Internetowa

Jestem Narzędziem w Twoich rękach. Skorzystaj z mojej wiedzy, umiejętności i doświadczenia,by odważnie i z lekkością podzielić się swoimi Supermocami ze Światem! 

Pragniesz dzielić się ze Światem swoimi Supermocami w pełnej spójności ze swoją ENERGIĄ? Stworzę dla Ciebie stronę www, która będzie jej przedłużeniem...

Twoje Serce rwie się do tego, by powiedzieć Światu o sobie, o Twoich Mocach, o darach, które nosisz w Sercu…

Nie chcesz czekać na gotowość, odkładać swojego życia na później, zwlekać z podjęciem decyzji o swoich działaniach.

Ty jesteś już w pełni przekonana o tym, że to czas na konkrety.

Pojawia się w Twojej głowie pomysł, by stworzyć własną stronę www, wysyłać newsletter, sprzedawać swoje produkty elektroniczne… ale nie masz pojęcia, jak się za to zabrać… Kwestie techniczne to dla Ciebie czarna magia…

Znalazłaś mnie i tak się składa, że ja znam zaklęcia i potrafię czarować. Mogę złapać Cię za rękę i przeprowadzić przez proces WYCHODZENIA DO ŚWIATA ZE SWOIMI MOCAMI.

W trakcie naszej współpracy, poza odczarowywaniem technikaliów, wesprę Cię mentalnie i duchowo.

Opowiemy Twoją historię w najspójniejszy z Tobą sposób.

Moją Supermocą jest idealne dopasowywanie stron do Ich Właścicielek.

Strona Internetowa

Twoja strona www to przedłużenie Twojej energii. To wyjątkowe miejsce w sieci, w którym dzielisz się swoimi darami, talentami, Twoją piosnką, którą nosisz w Sercu. To też taki "dom" dla Twojego biznesu, do którego zapraszasz Klientów.

Wsparcie Mentalne

Wiem, że wychodzeniu do Świata mogą towarzyszyć różne emocje, lęki, obawy. Często pojawiają się umniejszające przekonania. Jestem w tym procesie z Tobą. Nie tylko Ci towarzyszę, ale jestem jakby akuszerką tych narodzin.

Siostrzeństwo

Ja rozumiem to, że czasem masz gorszy dzień, że nie masz ochoty, że nie miałaś weny, by napisać tekstu. Jestem obok. Czule traktuję Twoją niewiedzę, cierpliwie czekam na dobry moment, ale potrafię również Cię zmotywować.

Jaką opowieść utkało Twoje Życie? Opowiedzmy o tym, kim jesteś Światu... Niech Twoja historia inspiruje. Niech Twoje Supermoce zmieniają świat. Niech Twój biznes odnosi sukcesy.

Jaką piosnkę śpiewa Twoje Serce?

W pierwszej kolejności, interesuje Twoja misja: DLACZEGO TO ROBISZ? (Co Cię do mnie sprowadza?)

Chcę poznać IDEĘ. Chcę poznać Twoje POWOŁANIE. Chcę poznać Twoją ROLĘ NA ZIEMI.

To jest właśnie Supermoc. Ta piosnka, która drzemie w Twoim Sercu, ta, którą PRAGNIESZ ZMIENIAĆ ŚWIAT NA LEPSZE.

Dzięki której wstajesz rano z pasją, bo wiesz, że MASZ MISJĘ DO WYKONANIA.

Wiesz, że czeka na Ciebie Świat, którego jesteś ważną częścią.

Jesteś WYJĄTKOWĄ Istotą. Zostałaś tutaj przysłana, by wprowadzać ludzi w NOWĄ ERĘ. W erę świadomości.

Ja wierzę w Twoją historię, wierzę w Twój potencjał, wierzę w potencjał Twojego biznesu, wierzę w potencjał Twoich darów.

INTENCJA

Intencja to fundament naszej współpracy. To wyższy powód, dla którego tworzymy Twoją wirtualną przestrzeń. Zależy mi, aby intencje moich Klientek, poza swoimi indywidualnymi potrzebami, były spójne z moimi - z pragnieniem czynienia dobra na Świecie.

SŁUŻBA

Jestem głęboko przekonana o tym, że jako Dusze jesteśmy wszyscy ze sobą połączeni. Łączą nas historie, dramaty, ale też radości. Czuję, że każda praca płynąca z powołania ma swój sens tylko wtedy, gdy istnieje w służbie wyższych celów.

PRAWDA

Autentyczność, spójność i szczerość to dla mnie podstawy powstającego wirtualnego domu dla Twojej działalności. Tylko dzięki takim wartościom możemy rozświetlać Internet i dzielić się naszymi darami dla wspólnego rozwoju świadomości.

Moja Intencja

Tworzę z Miłością. Pragnę, aby idealni Klienci odwiedzający Twoją stronę  poczuli Twoją energię i się w Niej zakochali. Abyś odnosiła sukcesy i czerpała radość z pracy poprzez swoją www.

Moja Intencja

Tworzę z Miłością. Pragnę, aby idealni Klienci odwiedzający Twoją stronę  poczuli Twoją energię i się w Niej zakochali. Abyś odnosiła sukcesy i czerpała radość z pracy poprzez swoją www.

CMS WORDPRESS

Stronę tworzę w WordPress - systemie, który umożliwia Ci intuicyjne korzystanie ze strony. Będziesz mogła stronę dowolnie przekształcać, rozwijać, rozbudowywać, przekształcać wraz ze zmianami zachodzącymi w Tobie i Twoim biznesie.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dzięki wygodnemu formularzowi kontaktowemu, potencjalni Klienci będą mogli szybko i sprawnie wysłać do Ciebie wiadomość.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Połączę Twoją stronę z mediami społecznościowymi. Poza linkami przekierowującymi do Twoich kont możemy wstawić na stronę Like Box czy zdjęcia z Instagramu, a takie ikony do udostępniania treści.

MAPA STRONY

W dolnym obszarze strony stworzę mapę strony, którą będą stanowiły linki przekierowujące do odpowiednich podstron. Dzięki temu przeglądanie strony będzie proste, intuicyjne.

RODO

Zainstaluję na Twojej stronie odpowiednie wtyczki do akceptacji Polityki Prywatności i Plików Cookies.

PRZYGOTOWANIE MATERIAŁÓW

Wesprę Cię w trakcie przygotowywania materiałów na stronę - tworzenia treści oraz wybierania i obrabiania zdjęć. Wiem, że tutaj często pojawiają się różne obawy, rozterki... co napisać? co pokazać? jak uchwycić w tym siebie? Jestem i Ci pomagam.

RESPONSYWNOŚĆ

Strona będzie dobrze wyświetlać się na urządzaniach mobilnych, dzięki czemu Twoi Klienci będą mogli swobodnie przeglądać ją w każdym miejscu i czasie.

NEWSLETTER

Pomogę Ci stworzyć oraz umiejscowić na Twojej stronie formularz zapisu na newsletter. Służę również radą w kwestii stworzenia przez Ciebie prezentu w zamian za zapis czy hasła zapraszającego do zapisu.

LEKCJA Z OBSŁUGI WORDPRESSA

Pomogę Ci w pierwszych krokach z WordPressem oprowadzając Cię po jego "wnętrzu" i odpowiadając na Twoje pytania w czasie 1h spotkania online na zakończenie wspólpracy.

STICKY HEADER

Czyli "przyklejony nagłówek". Dzięki tej funkcji nawigacja po twojej stronie będzie dziecinnie prosta.

Współpraca ze mną jest wyjątkowa... na co dzień dbam o swoją energię, rozwijam się duchowo, medytuję, joguję, działam dla dobra Świata. Pracuję intencjonalnie, byś odnosiła sukcesy.

Rekomendacje

Współpraca nad stroną to dla mnie coś więcej niż relacja usługa-Klient. Jestem z niemal Wszystkimi Klientkami na “Ty”. Czasem prowadzimy głębokie rozmowy, czasem śmiejemy się do łez. Często po zakończonej współpracy utrzymujemy ze sobą koleżeński kontakt. Wspieram moje Klientki w czasie całego procesu. Czasem zadaję otwierające pytania. Czasem rozwiewam wątpliwości. Czasem dodaję otuchy. JESTEM.

Współpraca z Lidią to połączenie profesjonalizmu i kobiecej kreatywności. Piękna strona, powstająca szybko i w zgodzie z moją duszą. Od samego początku w dobieraniu kolorów, zdjęć, grafiki, całego designu miałam poczucie, że nie jest to po prostu zlecenie do odklepania ale że Lidia angażuje się cała i chce oddać moją osobowość, moją pracę, moja pasję poprzez stronę która tworzymy wspólnie. W ciągu tych kilku krótkich tygodni mogłyśmy uzgodnić wszystko, prowadzić rozmowy o nas, o mnie a przy okazji nauczyłam się mnóstwa nowych , nieznanych mi rzeczy. To jest jakby wyższy wymiar współpracy. Lidia jest ciepła i subtelna a jednocześnie bardzo konkretna w tym co robi. Dla tych z was , które jeszcze się zastanawiają – bardzo serdecznie polecam. Z wdzięcznością. Kamila

Bardzo długo zwlekałam, aby oddać swoja stronę w ręce Lidii. Ciągle miałam przekonanie, że przecież ja dam radę sama. Napiszę kilka tekstów, dodam grafikę i będzie dobrze. Jednak od samego początku miałam poczucie, że to wszystko nie jest takie jakie chciałabym żeby było. Nic na mojej stronie do siebie nie pasowało. Kiedy już stwierdziłam, że tak dalej być nie może napisałam do Lidii. Lidia zgodziła się zająć moją stroną. Na początku był inny zamysł, inna kolorystyka, inny układ strony. Umówiłyśmy się z Lidia, że będzie to całkiem co innego niż wyszło w efekcie końcowym! Sama nie widziałam tego w mojej głowie, bazowałam na tym co już widziałam. Jednak praca z Lidią okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę! Często nie wiedziałam jak napisać Lidii co ja bym chciała żeby tam było. Zanim pomyślałam o tym Lidia jakby odczytywała to wszystko i sama proponowała aby zrobić tak. Okazywało się, że to jest to o co mi chodziło. Wywiązało się między nami cudowne połączenie dzięki, któremu moja strona teraz jest piękna, lubię na niej być i już nie czuję oporu, żeby gdzieś podzielić się nią. Lidia jest bardzo otwarta, cierpliwa i wyrozumiała. Miałam wrażenie, że często zadaję pytania takie bez sensu. Ale zawsze spotkałam się ze zrozumieniem. Teraz wiem, jak wszystko jest ze sobą połączone i jak Lidii praca jest potrzebna. Ona pomaga nam wyjść do świata z tym co nam w duszy gra. Moje teksty zaczęły po prostu płynąć kiedy przyszedł czas wstawiania ich na stronę. Jestem ogromnie wdzięczna za to, że miałam możliwość współpracy z Lidią. Postanowiłam, że Lidia będzie opiekować się moją stroną przez kolejny rok. Okazało się, że dla mnie to duża pomoc. W między czasie wychodzą rzeczy, którymi Lidia się zajmuje, dodaje grafikę do moich postów i strona nadal jest piękna. Wiem, że poprzez mój brak wyobraźni nie wyglądałaby tak... Z całego serca polecam Lidię bo ona nie tylko tworzy strony ona realizuje siebie w ten sposób i wszystko co robi płynie z jej serca dlatego efekty jej pracy są takie cudowne. Dziękuję z całego serca Twoja praca jest ogromnie ważna i bardzo potrzebna❤️

Moja Droga!

Jestem Narzędziem w Twoich Rękach. Skorzystaj z moich umiejętności, doświadczenia i wiedzy, by odważnie i z lekkością zacząć dzielić się Twoimi Supermocami za pomocą własnej strony internetowej.

Wspólnie wyczarujmy WWW zgodną z Twoimi ideami, z Twoim powołaniem, z Twoimi wartościami, a przede wszystkim SPÓJNĄ Z TWOJĄ ENERGIĄ.

Dopasuję Twoją stronę nie tylko do potrzeb Twoich i Twoich Klientów, ale również do Twoich marzeń. Bo strony, które kreuję, są takie jak ich Właścicielki. Stanowią idealnie dobrany duet.

Zawsze tworzę z intencją Miłości i niesienia dobra dla nas wszystkich – dla Ciebie, dla Twojego biznesu, dla Świata, dla mnie.

Czerpię ogromną radość z sukcesów moich Klientek, a możliwość dokładania małej cegiełki do Ich szczęścia jest dla mnie satysfakcją samą w sobie.

Jeśli czujesz, że mogę być idealną kreatorką Twojej strony, napisz do mnie. A jeśli nawiążemy współpracę, gwarantuję pełne wsparcie i zaangażowanie nie tylko w tworzenie strony, ale również w Twoim wyjściu do Świata z ofertą płynącą z Serca.

Pozdrawiam czule, Lidia