BIZNES SZYTY SŁOWAMI

Stworzę magnetyzujący content na Twoją stronę, który Cię wyróżni.

Moją Supermocą jest dobieranie słów tak, byś nie mogła przejść obok nich obojętnie. Mogą Cię ZACHWYCIĆ, mogą Cię WKURZYĆ, mogą sprawić, że jakaś żarówka się zapali w Twojej głowie lub pomyślisz „co ona wygaduje”. Jednak nie pozostaniesz wobec nich obojętna.

Słowa mają ogromną moc. Mogą wzruszać, poruszać, rozśmieszać, zasmucać, ekcytować. Jednak przede wszystkim mogą WYRAŻAĆ TO, CO POTRZEBUJE ZOSTAĆ WYRAŻONE w taki sposób, by trafiło do drugiej osoby. Z jednego serca do drugiego serca. Szczerze, autentycznie, prawdziwie.

Jakie teksty tworzę?

werbalizuję wiadomości Kobiet Mocy dla Świata

Jesteś Kobietą Mocy. Nosisz w sobie wyjątkową wiadomość dla Świata.  Wiesz, że podzielenie się nią jest Twoim obowiązkiem.  Ale… Nie wiesz, jak to zrobić.  Nie wiesz, jak OPISAĆ TO, CO CZUJESZ, to, co chcesz powiedzieć. Pomogę Ci podzielić się tą wiadomością, pomogę Ci dobrać słowa, które będą ją najpełniej, najgłębiej wyrażały.

Nagraj to, co chcesz, by wybrzmiało! Opowiedz mi swoją historię. Pozwól mi poczuć ten przekaz. Wczuć się w niego. Wyślij do mnie audio/video, a ja ubiorę Twój przekaz w magnetyzujące słowa.

Tworzę: opisy produktów i usług, maile sprzedażowe

Jeśli tworzysz energetyczną biżuterię, rękodzieło, programy, kursy, warsztaty rozwojowe, piszesz e-booki, tworzysz produkty fizyczne, które sprzedajesz online i nie potrafisz opisać ich tak, by same się sprzedawały, napisz do mnie. Potrafię wczuć się w Twój produkt/usługę, wydobyć z niego to, czym tak naprawdę jest, jakie doświadczenia, emocje daje Klientom. Potrafię pogrubić to „coś”, czym tak naprawdę dzielisz się w czasie sprzedaży.

Wyślij do mnie wiadomość lub nagraj audio: opisz swoimi słowami, czym się zajmujesz, dlaczego to kochasz robić, opowiedz mi, jak działasz, jak pracujesz, daj się poznać. Przygotuj dokładny opis Twojego produktu/usługi w postaci brudnopisu.

Układam teksty na stronę internetową „o mnie”

Jedną z cech wspólnych Kobiet Mocy i zarazem polem do pracy jest umniejszanie sobie, swoim darom, swoim mocom. Kobieta Mocy ma wielki kłopot z tym, by opisać siebie taką, jaka jest naprawdę. Wiąże się to z różnymi lękami i blokadami, które w efekcie odbierają ekscytację z dzielenia się sobą. Jeśli i Ciebie ten „problem” dotyczy… jeśli umniejszasz wartość swoich darów (produktów, usług), jeśli nie potrafisz ubrać w słowa tego, co czujesz, czym chcesz się dzielić, po co to robisz, to zrobię to za Ciebie lub wesprę coachowo, byś napisała to, co naprawdę chcesz powiedzieć Twoje serce.

Wyślij do mnie wiadomość i opowiedz o sobie: na jakim etapie życia jesteś, jakie masz moce, kim jesteś, a kim chcesz być, opowiedz mi o swoich wizjach. Następnie zdecydujemy, z jakiej opcji chcesz skorzystać.

Skontaktuj się ze mną:

  • kontakt@lidiajekielek.pl
×

Koszyk