List do Ciebie

Jakie są Twoje supermoce?

Kobieto!

Witam Ciebie w mojej wirtualnej przestrzeni. To mój DOM. Wspaniale, że przybywasz, ponieważ to najprawdopodobniej oznacza, że pragniesz podzielić się ze Światem swoimi Supermocami.

Jeśli jesteś tutaj, ponieważ pragniesz założyć własną stronę internetową i pokazać na niej Światu swoje dary, to świetnie się składa. W czasie naszej współpracy możemy stworzyć dla Ciebie stronę www pełną mocy – intencjonalną, będącą przedłużeniem Twojej energetyki, zaprogramowaną na poziomie energii. Wiesz… mówią o mnie „Szamanka od stron„… 

Czym jest Supermoc? Prawdą, którą masz do przekazaniu Światu.

Tym, co kochasz robić, co wypływa z głębi Ciebie, szczerze, od Serca. Tym, czym możesz się dzielić ze Światem w pełnej zgodzie z Tobą, autentycznie, w pełnej spójności z tym, co czujesz na naprawdę głębokim poziomie.

Czy jesteś gotowa na to, by zacząć realnie działać? Zapraszam Cię z Serca do współpracy. Współpracy pełnej mocy.

Uściski, Lidia

Kim jestem?

Nazywam się Lidia Jekiełek. Kreuję, coachuję i piszę.

Kreuję. Tworzę energetyczne strony www, dzięki którym moje Klientki dzielą się swoimi supermocami ze światem. W czasie naszej współpracy, wspieram Je mentalnie i duchowo w tym ekscytującym, ale również pełnym lęków procesie wychodzenia do Świata.

Coachuję. Pomagam wyciągać z podświadomości blokujące przekonania i zastępować je tymi, które służą i wspierają. Zadaję właściwe pytania inspirując tym samym do przyglądania się samej sobie, swoim mocom, tego jak i po co dzielisz się nimi ze światem. Przede wszystkim jednak słucham i wyłapuję, o co tak naprawdę Ci chodzi.

Piszę. Mam igłę i nici. Są nimi słowa. Dzięki nim potrafię uszyć Twoją indywidualną wiadomość do Świata. Mogę pomóc Ci wyrazić to, co potrzebuje być wyrażone, a Ty nie wiesz, jak to zwerbalizować.

×

Koszyk